Site Haritası
Anasayfa
Blog
Misyon - Vizyon

Vizyonumuz

İleri teknolojiyle doğal ve kaliteli ürünler üreterek gıda sektöründe aranan bir firma olmak ve örnek alınan bir şirket haline gelmek.

Gelişen teknolojiyi yakından takip edip, geleneklerimizle bütünleştirip, çalışanlarımızla beraber kendi kültürümüze ve inancımıza uygun üretimler yaparak öncülük etmek.

Misyonumuz

Herşeyin yapay ve giderek insan sağlığını tehdit eden dünyamızda doğal ve kaliteli ürünler üreterek, sağlıklı nesillerin yetişmesini sağlamaktır.

Hedeflerimiz

Gıda sanayinde %15 üretim değerine yem sanayi; hayvan yaşamının her evresinde tüketilmesi gereken temel bir besin maddesi olması ve ülke ekonomisine sağladığı katma değer açısından son derece önemli bir alt sektördür. Şirketimiz Türkiye‘nin büyüme vizyonunda yem kalitesinin ve besleme değerinin artırılarak hayvanlarımızın ekonomik ve sağlıklı beslenmesi ile üreticilerimizin büyümesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda hayvanlarımıza uygulanan besleme alışkanlığının geliştirilmesi için endüstriyel / kaliteli / hijyenik yeni ürünlerin geliştirilmesi ve uygun besleme rasyonları yapmak büyüme stratejileri arasında yer almaktadır.

Tarım ve Köyişleri Bakanlığımız’ın başarılı çiftçi destek programıyla süt, besi ve kanatlı sektöründe Ayyem olarak yaptığımız aktiviteler, eğitim, bilgilendirme ve ekipman desteğimiz her geçen gün artarak devam etmektedir. Bu vesileyle AB bilgi normları çerçevesinde , bakanlığımızın yürüttüğü çalışmalara ilaveten, şirketlerimizde bu sorumluluk bilinci ile gerek soğutma alt yapısı, gerekse hayvan besleme, süt sağımı, temizlik, ekonomik maliyet ve hayvancılıkta küçük ve orta boyda aile işletmelerinin oluşturulması gibi konularda yapılan eğitim çalışmalarında faaliyetlerde bulunmaktadır. Eldeki verilere bakıldığında yaklaşık 20.000 aileye ulaşılarak özellikle süt sağımı ve hayvan beslemede öncelikle bayanlara olmak üzere kooperatiflerimize ve çiftliklerimize saha teknik desdek sorumlularımızca eğitimler verilmiştir.